Sidebar Content Sidebar Button
Sidebar Address
Sidebar Email
Sidebar Phone

Ekibimiz

Çalışma yüzeyi 1

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül

 

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül 1981 yılında doğdu. Tıp Fakültesi eğitimini, Türkiye’de mide küçültme ameliyatlarının ilk yapıldığı merkezlerden olan Pamukkale Üniversitesi’nde alarak, 2005 yılında tamamladı. 2006- 2008 yıllarında özel bir hastanede hekimlik yaparken United States Medical Licensing Examination sınavlarına girdi. 

Madina Zahitoğlu

Hemşire Madina Zahitoğlu, 2020 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Hemşirelik Bölümü’nden mezun olmuştur. 2020 yılında İstanbul’da özel hastanelerde başladığı iş hayatına, 2022 yılında bariatrik cerrahi hemşireliğinde devam etmeye karar verdi ve kliniğimizde ameliyathane ve klinik hemşiresi olarak göreve başladı.

Dyt. Ece Ceylan

2021 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden “Onur” öğrencisi olarak mezun olmuştur. Şu anda da okulunda Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. 2021 yılında online beslenme danışmanlığı ile başlayan kariyer hayatına daha sonra 1 yıl özel bir hastanede beslenme uzmanı olarak devam etmiş ve klinik beslenme alanında hizmet vermiştir.

Uzm. Kl. Psk. Merve Saraçoğlu

İstanbul ticaret üniversitesi psikoloji bölümünde lisans eğitimini almıştır (2003-2007). İstanbul Ticaret Üniversitesi uygulamalı psikoloji bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır (2008-2010). Bristol Üniversitesi’nde klinik psikoloji programını tamamlamıştır (2012-2014). Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamlayarak “psikoterapist” unvanını almıştır.